PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW EUROPY

Trzech reprezentantów Dąbrowskiego Klubu Karate w tym dwóch zawodników Zuzanna Wróbel i Maciej Stefaniak wzięło udział w Ogólnopolskim Seminarium z udziałem 103 zawodników i trenerów biorących udział w przygotowaniach do ME i MŚ.

Seminarium  zorganizowane w Sali Sportów Walki YMCA w Krakowie obejmowało dwa dwugodzinne treningi. Pierwszy trening w godz. 12:00 - 14:00 poświęcony był kombinacjom do walki ze szczególnym uwzględnieniem wyprzedzania ataku oraz doskonaleniu defensywy. Podczas drugiego treningu w godz. 16:00 - 18:00 uczestnicy podzielili się na dwie grupy. Pierwsza grupa w Sali Lustrzanej doskonaliła technikę kata. Trening drugiej grupy poświęcony był pracy na workach i tarczach treningowych, a następnie odbyło się godzinne kumite zadaniowe.

Głównymi prowadzącymi seminarium byli: shihan Andrzej Drewniak  i  shihan Robert Wajgelt, dodatkowymi prowadzącymi byli sensei Bogdan Świątkowski i sensei Michał Werner oraz wspierali shihan: Zdzisław Niedżwiedź, shihan Witold Stolarczyk, shihan Robert Kopciowski i shihan Janusz Piórkowski. Zabezpieczenie medyczne: lekarz KN dr hab. med Krzysztof Mawlichanów.

W czasie otwarcia seminarium wręczone zostały listy gratulacyjne z Ministerstwa Sportu za wybitne osiągnięcia w 2017 roku dla trenerów oraz zawodników.
Organizatorem seminarium była Polska Organizacja Kyokushinkai.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..