KOLEJNE CZARNE I BRĄZOWE PASY

Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate podczas 44. Wschodnioeuropejskiego Obozu Karate Kyokushin, który odbył się na obiektach Krakowskiego AWF. Kolejne wysokie pasy zdobyło sześciu dąbrowskich karateków .

Wśród 316 zawodników i trenerów, w tym z Rosji, Niemiec, Ukrainy, Norwegii, Białorusi, Węgier, Irlandii i Czech czarne pasy i stopień 1 dan zdobyli: Wiesław Rynk i Artur Bąchór. Kolejne brązowe pasy zdobyli: Piotr Burski 1kyu, Piotr Chierek 1kyu, Paweł Greń 2 kyu i Paweł Obora 2kyu.

Program obozu obejmował 4 – 5 wyczerpujących treningów w ciągu doby a wśród nich treningi kihon, kata, ido geiko, samoobrony i kumite. Głównymi prowadzącymi byli: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero oraz CR USA shihan Lesław Samitowski z Chicago. Równolegle odbyło sie Zgrupowanie KN prowadzone przez trenerów PZK Andrzeja Drewniaka, Macieja Sokołowskiego i Roberta Wajgelta. Część treningów poświecona kumite w przepisach WKF poprowadził trener Wacław Antoniak wraz z dwoma asystentami.

Podczas obozu w Sali Konferencyjnej Hotelu Justyna odbyło się również coroczne Zebranie POK z udziałem 46 kierowników ośrodków. Obóz zakończył sie egzaminem oraz ponad godzinnymi walkami egzaminacyjnymi przeprowadzonymi w niedzielę rano.

Organizatorem obozu była Polska Organizacja Kyokushinkai prowadzona przez shihana Andrzeja Drewniaka.

Gratulacje!!!

Zobacz więcej zdjęć w galerii!


Przez wakacje DKK zaprasza wszystkich chętnych do DOJO KOSZELEW na otwarte treningi w Letniej Akademii Karate. W każdy poniedziałek i środę w godzinach:

17.00 – dzieci 4-6 lat
18.00 – dzieci 7-12 lat
19.00 – młodzież i dorośli

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..