BARTOSZ SAMEK NA PODIUM

Podczas VII Międzynarodowego Turnieju Kyokushin  "ONE WORD ONE KYOKUSHIN” w Limanowej, z udziałem 501 uczestników reprezentujących 56 klubów z 8 krajów, reprezentant Dąbrowskiego Klubu Karate Bartosz Samek zdobył 3 miejsce w kategorii kumite młodzików do 65kg.

To kolejny udany występ dobrze zapowiadającego się dąbrowskiego karateki, który w tym sezonie już wielokrotnie stawał na podium startując w turniejach krajowych i międzynarodowych.  Klub reprezentowali również: Zuzanna Wróbel, Małgorzata Gurak, Maciej Stefaniak, Jakub Kuszper, Maksymilian Olczyk, Kacper Głowacki, Jakub Wiślak i Jakub Kubica. Zawodnicy startowali w konkurencjach kata i kumite.

Turniej przebiegał w doskonałej atmosferze a na wyróżnienie zasługuje z pewnością współpraca Klubu, Władz i Sponsorów a także wystrój Hali, imponujące nagrody i medale, katering. Organizatorem był ARS Klub Kyokushinkai z Limanowej.

Życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

Przed nami wakacje a z nimi zajęcia w Letniej Akademii Karate na które zapraszamy tych, którzy pozostają w wakacje w mieście i chcą doświadczyć czym jest Kyokushin a także wszystkich klubowiczów, którzy w tym czasie nie zamierzają tracić formy.

LETNIA AKADEMIA KARTE
DOJO KOSZELEW (ul. Koszelew 7)
17:00 - 18:00 - zajęcia dla najmłodszych (dzieci 4-6 lat),
18:00 - 19:00 - zajęcia dzieci (wiek 7-12 lat),
19:00 - 20:00 – zajęcia dla młodzieży i dorosłych
20.00 – treningi dla zaawansowanych i zawodników.

Dodatkowo treningi w siłowni, zajęcia jogi, nornic walking i zajęcia w terenie.

Zapraszamy

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..