DĄBROWSCY KARATECY SZLIFUJĄ UMIEJĘTNOŚCI

W kwietniu odbył się cykl seminariów „Śladami Sosai Oyamy” zorganizowanych przez Dąbrowski Klub Karate, których głównym celem było doskonalenie techniki oraz kata wśród ćwiczących karate kyokushin. Adresatami szkoleń były dzieci, młodzież a także zainteresowani dorośli.

Z dużym zainteresowaniem i skupieniem najmłodsi uczestnicy poznawali pierwsze kata a także doskonalili technikę uderzeń, kopnięć i bloków. Zaawansowani karatecy szlifowali natomiast szczegóły wyższych kata oraz ich zastosowanie w bunkai.

Łącznie w seminariach, które odbyły się w Dojo Mydlice udział wzięło ponad 60 osób, trenujących pod okiem mistrzów w grupach z podziałem na wiek i poziom zaawansowania.

Kwiecień to także okazja do rozpoczęcia aktywności sportowej dla rodziców a także świetna okazja do zabawy i ćwiczeń z dziećmi  podczas wspólnego treningu . Tym razem dzieci „uczyły” rodziców, pot lał się strumieniami a uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych;).

Zachęcamy do korzystania z kolejnych propozycji klubu. Przed nami już niedługo WAKACJE Z KARATE a wraz z nimi „ Letnia Szkoła Karate „ – dwa tygodnie aktywnego wypoczynku nad Bałtykiem oraz „ Letnia Akademia” – wakacyjne treningi karate z samoobroną dla wszystkich, którzy przebywają w mieście w wakacje. Chętni będą mogli również doświadczyć pozytywnej energii podczas zajęć jogi.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..