TRZY MEDALE DLA DĄBROWSKICH KARATEKÓW

Złoto dla Olivi i Wiktorii Sroka, srebro dla Bartka Samka, to bilans startu reprezentantów Dąbrowskiego Klubu Karate w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Jastrzębiu Zdroju.

Doskonały występ i bardzo widowiskowe zwycięstwo w kumite zaliczyła Olivia Sroka, która wygrała wszystkie walki przed czasem przez ippon, kasując po drodze do złotego medalu w kategorii junior wszystkie startujące zawodniczki.

Świetnie wypadła również w kumite jej siostra - Wiktoria Sroka, która po raz pierwszy wygrała w walkach, zdobywając złoto w kategorii kadet do 45kg. Bardzo dobry występ, srebrny medal i miejsce na podium wywalczył także Bartosz Samek, który wystartował w kumite, w kategorii kadet do 55kg.

Wśród dąbrowskich reprezentantów wystąpili również; Agata Białk, Michał Wnuk, Adam Wnuk, Zuzanna Wróbel, Mateusz Jaciubek, Tomasz Gałuszka.

Opiekę nad startującymi dąbrowskimi uczestnikami sprawował senpai Michał Nowacki, Norbert Sroka oraz rodzice zawodników.

Łącznie w turnieju organizowanym przez Jastrzębski Klub Karate Kyokushin przy współpracy z Urzędem Miasta i wsparciu sponsorów wystartowało blisko 300 zawodników i zawodniczek z klubów Polski a także reprezentujących Czechy.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..